Léčba rázovou vlnou

ZDRAVOTNÍ PÉČE

ANDROGEOS je největší soukromé urologické a andrologické zdravotnické zařízení v České republice, které poskytuje komplexní urologickou, andrologickou a uro-onkologickou péči.

Poskytujeme individuální, nadstandardní a diskrétní přístup ke každému pacientovi a vysokou odbornost vyšetření a léčby v oborech urologie, andrologie a uroonkologie.​ 

Klinické vyšetření a léčba nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Laboratorní vyšetření jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Platby jsou možné v hotovosti nebo platební kartou.​ 

OBJEDNÁNÍ

Na vyšetření se můžete objednat

  1. on-line - vyberte si datum a čas vyšetření. Pokud nenacházíte vhodný termín, kontaktujte nás telefonicky.

  2. telefonicky - 233 325 636 (po-pá 7-15),

  3. osobně - v ordinační době (po-čt 7-15, pá 7-13).

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ

Vstupní vyšetření obsahuje vyšetření lékařem, ultrazvuk (sonografii) močopohlavního traktu a veškeré potřebné laboratorní testy moči, krve a tělesných sekretů. Vyšetření trvá 30 minut (doba vyšetření nezahrnuje laboratorní testy). Pacienti bez pojištění si hradí i veškerá laboratorní vyšetření. Cena vyšetření je 2 500 Kč.

KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ

Kontrolní vyšetření obsahuje kontrolní vyšetření pacienta, vyhodnocení výsledků vyšetření lékařem, určení léčebné rozvahy a stanovení léčebného plánu. Vyšetření trvá 30 minut (doba vyšetření nezahrnuje laboratorní testy). U naprosté většiny pacientů stanovíme konečnou diagnózu při 1. kontrolním vyšetření. Cena vyšetření je 1 500 Kč.