Léčba rázovou vlnou

ZDRAVOTNÍ PÉČE

ANDROGEOS je největší soukromé urologické a andrologické zdravotnické zařízení v České republice, které poskytuje komplexní urologickou, andrologickou a uro-onkologickou péči.

Poskytujeme individuální, nadstandardní a diskrétní přístup ke každému pacientovi a vysokou odbornost vyšetření a léčby v oborech urologie, andrologie a uroonkologie.​ 

Nemáme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Vyšetření a léčba nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Platby jsou možné v hotovosti nebo platební kartou.​ 

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ

Vstupní vyšetření stojí 2 500 Kč a zahrnuje vyšetření lékařem, ultrazvuk (sonografii) močopohlavního traktu a veškeré potřebné laboratorní testy moči, krve a tělesných sekretů. Vyšetření trvá 30 minut (doba vyšetření nezahrnuje laboratorní testy). Pacienti bez pojištění si hradí i veškerá laboratorní vyšetření.

Na 1. vyšetření se můžete objednat telefonicky na čísle 233 325 636 (po - pá 7,00 - 15,00) nebo formulářem.

KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ

Kontrolní vyšetření stojí 1 500 Kč a lékař při něm vyhodnotí výsledky vyšetření, určí léčebnou rozvahu a stanoví léčebný plán. Vyšetření trvá 30 minut. U naprosté většiny pacientů stanovíme konečnou diagnózu při 1. kontrolním vyšetření.

© 2004 - 2021 ANDROGEOS, spol. s r.o.