Léčba rázovou vlnou

ZDRAVOTNÍ PÉČE

 

ANDROGEOS je největší soukromé urologické a andrologické zdravotnické zařízení v České republice, které poskytuje komplexní urologickou, andrologickou a uro-onkologickou péči.

Poskytujeme individuální, nadstandardní a diskrétní přístup ke každému pacientovi a vysokou odbornost vyšetření a léčby v oborech urologie, andrologie a uroonkologie.​ 

Nemáme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Vyšetření a léčba nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ

Vstupní vyšetření stojí 2 500 Kč a zahrnuje vyšetření lékařem, ultrazvuk (sonografii) močopohlavního traktu a veškeré potřebné laboratorní testy moči, krve a tělesných sekretů. Vyšetření trvá 30 minut (doba vyšetření nezahrnuje laboratorní testy). Pacienti bez pojištění si hradí i veškerá laboratorní vyšetření.

Na 1. vyšetření se můžete objednat telefonicky na čísle 233 325 636 (po - pá 7,00 - 15,00) nebo objednávkovým formulářem.

KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ

Kontrolní vyšetření stojí 1 500 Kč a lékař při něm vyhodnotí výsledky vyšetření, určí léčebnou rozvahu a stanoví léčebný plán. Vyšetření trvá 30 minut. U naprosté většiny pacientů stanovíme konečnou diagnózu při 1. kontrolním vyšetření.

LABORATORNÍ VYŠETŘENÍ

 

Lékařem požadované odběry (od sestry obdržíte na odběry žádanku) proveďte v jakémkoliv odběrovém místě Vaší laboratoře 1-2 týdny před plánovaným vyšetřením, abychom do Vaší kontroly obdrželi elektronickou i tištěnou verzi výsledku, odběry proveďte nejlépe v laboratoři Aeskulab (seznam odběrových míst).

Odběry cévkováním, odběry moče na cytologii a stěry z močové trubice provádíme po předchozím objednání v recepci v ordinační dny od 7:00 do 9:00 hodin.

Poučení a příprava - odběr moče a tělesných sekretů

Poučení a příprava - odběr krve

  • funkce ledvin - stanovení hodnoty kreatininu z odběru žilní krve;

  • hormonální vyšetření mužských pohlavních hormonů - testosteron, luteinizační hormon, folikulostimulační hormon, prolaktin; 

  • kultivace ejakulátu - kultivační vyšetření ejakulátu;

  • moč chemicky a sediment - na přítomnost krve, infekce a krystalů kamenů;

  • moč bakteriologie - kultivační vyšetření moče;

  • moč cytologie - vyšetření moče na přítomnost nádorových buněk;

  • nádorové markery v krvi - např. prostatický specifický antigen (PSA) u nádoru prostaty nebo AFP a betaHCG u nádoru varlete;

  • spermiogram - vyšetření počtu a kvality spermií;

  • výtěry z močové trubice, vyšetření moče na sexuálně přenosné nemoci - chlamydie, mykoplazmata, ureaplazmata, kapavka, syfilis;

VÝKONY A OPERACE

 

Výkony a operační zákroky provádíme v ambulantním režimu na našich dvou operačních sálech.

Poučení a příprava - výkony a operace

OPERACE V NEMOCNICÍCH

Náročné operace provádíme po předchozím vyšetření na urologických klinikách univerzitních nemocnic.

Doc. MUDr. Michael Urban a MUDr. Zdeněk Otava, FEBU operují ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, doc. MUDr. Jiří Heráček, PhD., MBA a MUDr. Markéta Matějková, FEBU operují v Ústřední vojenské nemocnici - Vojenské fakultní nemocnici Praha.

Operace prováděné v nemocnicích

© 2004 - 2020 ANDROGEOS, spol. s r.o.