top of page

REZŪM - LÉČBA ZVĚTŠENÉ PROSTATY VODNÍ PÁROU

  • Podrobné informace na www.zvetsena-prostata.cz.

  • Nechcete podstupovat operaci a zároveň byste se rád vyhnul užívání léků? Rezūm využívá přirozenou energii vodní páry k úlevě od příznaků spojených s benigní hyperplazií prostaty. Při jedné aplikaci prostupuje vodní pára do ohraničeného prostoru prostatické tkáně po dobu devíti vteřin. Následně kondenzuje na buňkách a mění skupenství zpět na kapalné. Uvolněná energie je natolik silná, že zasažené buňky usmrtí. Tyto odumřelé buňky tělo časem odstraní zcela přirozenou cestou – hojením. Prostata se tak zmenší a dojde k uvolnění tlaku na močovou trubici a tím i k ústupu příznaků benigní hyperplazie prostaty.

  • Lékař po vyšetření stanoví termín výkonu. Podrobné informace včetně přípravy na výkon obdržíte v tištěné formě/e-mailem. Výkon provádíme ambulantně na zákrokovém sále v místním znecitlivění a inhalační anestezii anestetickým plynem.

CENA

Cena výkonu je 69 000 Kč. Cena zahrnuje kompletní vyšetření před výkonem, vlastní výkon včetně užití anestetického plynu a kontrolní vyšetření po výkonu. Platba je zálohovou fakturou před výkonem.

OBJEDNÁNÍ

na urologické vyšetření a konzultaci výkonu: Rezūm - léčba prostaty vodní párou.

  1. on-line - zvolte datum a čas vyšetření. Pokud nenacházíte vhodný termín, kontaktujte nás telefonicky.

  2. telefonicky - 233 325 636 (po-čt 7-15, pá 7-13)

  3. osobně - v ordinační době (po-čt 7-15, pá 7-13)

ODKAZY

bottom of page