ANDROGEOS je největší soukromé urologické a andrologické zdravotnické zařízení v České republice, které poskytuje komplexní urologickou, andrologickou a uro-onkologickou péči.

Poskytujeme individuální, nadstandardní a diskrétní přístup ke každému pacientovi a vysokou odbornost vyšetření a léčby v oborech urologie, andrologie a uroonkologie.​ 

ANDROGEOS nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Vyšetření a léčba nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

Vstupní vyšetření

Vstupní vyšetření stojí 2 500 Kč a zahrnuje vyšetření lékařem, ultrazvuk (sonografii) močopohlavního traktu a veškeré potřebné laboratorní testy moči, krve a tělesných sekretů. Vyšetření trvá 30 minut (doba vyšetření nezahrnuje laboratorní testy).

Kontrolní vyšetření

Kontrolní vyšetření stojí 1 500 Kč a lékař při něm vyhodnotí výsledky vyšetření, určí léčebnou rozvahu a stanoví léčebný plán. Vyšetření trvá 30 minut. U naprosté většiny pacientů stanovíme konečnou diagnózu při 1. kontrolním vyšetření.

Laboratorní vyšetření

Lékařem požadované odběry (od sestry obdržíte na odběry žádanku) proveďte v jakémkoliv odběrovém místě Vaší laboratoře 1-2 týdny před plánovaným vyšetřením, abychom do Vaší kontroly obdrželi elektronickou i tištěnou verzi výsledku, odběry proveďte nejlépe v laboratoři Aeskulab (seznam odběrových míst).

Odběry cévkováním nebo stěry z močové trubice provádíme po předchozím objednání v recepci v ordinační dny od 7:00 do 9:00 hodin.

Objednání na 1. vyšetření

  1. telefonicky - 233 325 636 (pondělí - pátek 7:00 - 15:00) nebo

  2. objednávkovým formulářem (pouze pro 1. vyšetření) nebo

  3. osobně v ordinační době: pondělí - čtvrtek 7:00 - 15:30, pátek 7:00 - 13:00 hodin

Zpráva pro lékaře, žádost o vyšetření/konzultaci/recept 

Kontaktní formulář je určen výlučně pro pacienty soukromého zdravotnického zařízení ANDROGEOS, kteří mají podepsaný "GDPR souhlas". Na žádosti, které nejsou od našich pacientů, nereagujeme.

© 2004 - 2020 ANDROGEOS, spol. s r.o.